Barcode Scanner

Barcode Scanner dla Android

Co kryjesz w sobie kodzie QR

Barcode Scanner to darmowy program na telefony z systemem operacyjnym Android. Służy on do odczytywania kodów kreskowych oraz QR.Kody kreskowe towarzyszą nam od wielu lat. Ilość informacji jakie zawierają była bardzo mała, dlatego ostatnio coraz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odczytuje kody kreskowe i QR
  • Automatycznie otwiera zawarte w nich linki

Wady

  • Nie pozwala tworzyć własnych kodów

Doskonały
9

Barcode Scanner to darmowy program na telefony z systemem operacyjnym Android. Służy on do odczytywania kodów kreskowych oraz QR.

Kody kreskowe towarzyszą nam od wielu lat. Ilość informacji jakie zawierają była bardzo mała, dlatego ostatnio coraz popularniejsze stają się kwadratowe kody QR. Mogą one zawierać linki do stron internetowych, a nawet kilka linijek tekstu. Aby je odczytać należy skorzystać z Barcode Scanner.

Aplikacja wykorzystuje wbudowany aparat fotograficzny i za jego pomocą skanuje kod, a następnie odczytuje zawarte w nim informacje. Doskonale radzi sobie z kodami kreskowymi i QR. Barcode Scanner czyta zarówno obrazy papierowe, jak i wyświetlone na ekranie komputera. Bardzo ułatwia to pobieranie aplikacji, gdyż te publikują linki przeważnie w postaci kodów QR.

Barcode Scanner to aplikacja niezbędna na każdym telefonie z systemem Android. Dzięki niej można odczytywać linki do Android Market i pobierać programy łatwiej i szybciej.

Najczęściej pobierane Skanowanie kodów kreskowych na android

Barcode Scanner

Download

Barcode Scanner 4.7.4

Opinie użytkowników o Barcode Scanner

Sponsorowany×